Міжнародний флешмоб музейного селфі в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського - 17 січня 2019 року.

Музеї всього світу приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних селфі, що започаткований Європейським проектом Culture Themes для популяризації музеїв серед молоді. Цьогоріч, як і минулого року, до великого флешмобу долучається і наш музей. Крім можливості зробити селфі в інтерʼєрах експозиції, для учасників дійства будуть працювати спеціально створені фотолокації.

Флешмоб дозволяє привернути увагу суспільства до мистецтва та культурної спадщини, популяризувати музейні колекції. Також для користувачів інтернету ‒ це не тільки привід відвідати музей, а і поповнити колекцію фото в соціальних мережах. Науковці сподіваються, що селфі-флешмоб поверне людей до музеїв хоча б на один день.

Не використовувати спалах, не чіпати експонати і не заважати іншим відвідувачам − основні правила селфі в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. День селфі буде проходити 17 січня. Дозвіл на фотографування мобільними пристроями та планшетами без спалаху не потрібен. Стати учасником акції дуже просто. Зробіть фото на тлі експоната і додайте його на сторінки в соцмережах www.facebook.com/Полтавський-краєзнавчий-музей-імені-.., з хештегами акції: #MuseumSelfie та #PKMSelfie.

Cелфі — вид фотографії, автопортрет, виконаний за допомогою камери смартфону, фотоапарату чи веб-камери. Ця світлина може бути зі власним виглядом, так і його відображенням у дзеркалі.

Найкращі селфі-переможці нашого своєрідного конкурсу отримають в подарунок нові видання музею, про що буде повідомлено на сайті.

Нагадуємо, щоб відвідати музей, не обов'язково чекати на флешмоб чи акцію. Ми завжди раді Вам!