До уваги відвідувачів!

7 січня 2020 року у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського склалась суперечлива ситуація: родині з немовлям у дитячому візку було відмовлено пересуватися експозиційними залами. Зауважимо, музей знаходиться у будинку, що має статус пам’ятки архітектури національного значення, збудований у 1902 – 1908 рр. та зберігає унікальні експонати державної частини Музейного фонду України.

У зв’язку з таким статусом та технічними особливостями будівлі у фойє музею встановлено інформаційну таблицю про певні обмеження для відвідувачів, зокрема і пересування з дитячими візками. Для організації та обслуговування маломобільних груп населення передбачені пересувні дерев’яні пандуси, які встановлюються на прохання гостей.

Найближчим часом заплановано придбання спеціальних візків для безпечного пересування як для відвідувачів, так і для збереження музейної експозиції в цілому. На разі паркетна підлога у залах не розрахована для пересування дитячих візків, що попередньо використовувались на вулиці.

Адміністрація музею приносить вибачення за некоректність окремих працівників музею, що не змогли компетентно обґрунтувати зазначені обмеження. Будемо раді вітати усіх у стінах музею і намагатимемося зробити його доступним для усіх категорій відвідувачів.