10-го липня 2015 року у виставковій залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулось відкриття виставки–ярмарку «Петриківський розпис».

На виставці представлені авторські роботи колективного підприємства членів Національної спілки художників України та народних майстрів Петриківки, який було створено у 1991 році за сприяння Дніпропетровської обласної організації Національної спілки художників України. Організатор, голова правління та художній керівник – А.А.Пікуш, заслужений майстер народної творчості України. Виконавчий директор – Біленко В.Г.

Твори провідних майстрів з успіхом експонуються на виставках у багатьох країнах світу. В сучасних умовах колектив зберігає і творчо розвиває кращі досягнення народних традицій петриківського розпису.

Виставка буде діяти з 9.00 до 17.00 год. у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського протягом двох місяців. Вихідні дні: середа, четвер.

Запрошуємо вас доторкнутися до цих світлих джерел, відчути магію поезії та щедрої краси, що дарує вам край гармонії людини з природою і світом.