Вже доброю традицією для музею стали виступи міжнародно відомого Камерного хору "Гілея" Творчого громадського об'єднання "Гілея".
8 січня 2017 року цей чудовий колектив вкотре зібрав своїх прихильників та поціновувачів якісної музики в стінах Полтавського краєзнавчого музею.

Історія хору починається в жовтні 1998 року, під проводом заслуженого працівника культури Павла Лиманського (1951-2001рр.). Зараз же його очолюють Світлана Гогохія (президент Творчого громадського об’єднання «Гілея»), Леонід Журавський (художній керівник та головний диригент) та Ганна Куриленко (диригент-хормейстер).

Завдяки своєму таланту та наполегливій праці, учасники колективу регулярно виборюють призові місця на міжнародних хорових конкурсах, фестивалях духовних піснеспівів, зміцнюють свій авторитет та добре ім'я.

Тож нині, новорічним подарунком для полтавців стала концертна програма "Різдвяне сяйво", в якій було виконано такі твори як "Богородице Діво", "Тиха ніч", "Павочка", "Возвеселімся", "Щедрик", "Боже, великий, єдиний" та інші.

Також гості свята змогли прослухати зворушливі Різдвяні поезії у виконанні Олени Гопей - режисера аматорського театру «Під сходами».

Ми дякуємо всім учасникам цього справжнього різдвяного свята та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

 

IMG 1604 s

IMG 1610 s

IMG 1611 s

IMG 1614 s

IMG 1616 s

IMG 1621 s

IMG 1627 s

IMG 1634 s

IMG 1638 s