Молитвою, у виконанні народного хору «Лтава» Полтавського міського Будинку культури, розпочався 16 лютого 2017 року вечір пам’яті Григорія Кисіля -   майстра орнаменту, «золоторукого проектанта вишивки».

Усі, хто підходив до мікрофону в урочистій купольній залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського,- архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір, ініціатор проведення заходу, видавець Ганна Грибан, декан факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Валентина Титаренко, заслужений майстер народної творчості України Євген Пилюгін,педагог Людмила Зубко, вишивальниці Зоя Коваленко і Катерина Калініченко знали і називали заслуженого майстра народної творчості України Григорія Олексійовича Кисіля людиною з великої букви – Громадянином, Патріотом, Митцем.

Про свого колегу, - учителя, художника, подвижника українського національного мистецтва захоплено говорив директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського Анатолій Насменчук.

У тому, що не лише талантом і майстерністю, а й батьківською любов’ю та родиною ніжністю освячені усі неперевершені художні розробки для вишивки,- українські орнаменти, шрифти, тематичні композиції, - переконала присутніх достойна продовжувачка татової справи, донька Ірина Середа.

Щемно і щиро провела вечір пам’яті, який відбувся за підтримки управління культури Полтавської облдержадміністрації, доцент кафедри культури та історії Полтавського університету економіки і торгівлі Віта Сарапин.

Григорій Олексійович Кисіль відійшов у вічність 02 січня 2017 року.

IMG 2993

IMG 2998

IMG 3002

IMG 3016

IMG 3054

IMG 3071

IMG 3077

IMG 3082

IMG 3100

IMG 3119