Цікавою подією в науковому та мистецькому житті Полтави стала презентація двох нових видань, які нещодавно побачили світ у Харкові. 17 листопада 2017 року в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського видавець Олександр Савчук розповів про особливості нових видань. Одна із книг приурочена 150-літтю від дня народження М. Ф. Біляшівського – видатного музейника та археолога. Це видання є першим українським перекладом його англомовної праці «The peasant art of Ukraine» («Українське народне мистецтво»), що вийшла в Лондоні 1912 року у видавництві часопису «The Studio». Книгу доповнено унікальними світлинами етнографічного характеру кін. XIX – поч. ХХ ст. з колекції Національного художнього музею України.

Другою книгою, яку презентував Олександр Савчук, було дослідження професора Київського університету Г. Г. Павлуцького «Дерев`яні муровані храми України», вперше оприлюдненого друком далекого 1905 р.
На презентації були присутні полтавські історики, пам`яткоохоронці, архітектори, музейники. Про історію та особливості цих видань розповіли видавець, кандидат історичних наук Олександр Савчук, мистецтвознавець Віталій Ханко та ін.

Придбати ці книги можна у Харкові або замовити безпосередньо у видавця – Олександра Олеговича Савчука: www.savchook.com або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

17 11 17 prezentac01

17 11 17 prezentac02