27 квітня 2018 р. наукові співробітники Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського взяли участь в інформаційно-просвітницькому турі «В.І. Вернадський: життя та експедиції видатного академіка», присвяченому 155-річчю від дня народження академіка Володимира Івановича Вернадського, видатного природознавця і мислителя, та з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України (у рамках презентації туристичного проекту). Захід організований Департаментом культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації і був безпосередньо проведений директором Департаменту Заслуженим працівником культури України В.В. Вождаєнко. Серед учасників туру – провідні полтавські науковці, викладачі вишів: професори М.М. Опара, В.М. Губарь, доценти Н.М. Опара, В.М. Самородов, В.О. Кривошея, а також музейники, представники Полтавської спілки екскурсоводів, представники туристичного бізнесу. Під час подорожі до смт Шишак присутні мали можливість прослухати цікаву змістовну екскурсію про визначні історичні місця, пам’ятки археології, культури, природно-заповідні об’єкти та території Полтавського, Диканського та Шишацького районів.

Учасники туру переглянули експозицію Шишацького краєзнавчого музею. На Бутовій горі, на місці садиби В.І. Вернадського, поклали квіти до пам’ятника вченого та прослухали екскурсійну інформацію про родину академіка і цікаві факти з його життя на Шишацькій землі. З музейною кімнатою видатного вченого, створеною в опорному загальноосвітньому закладі І-ІІІ ступеня «Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського» вони ознайомилися наприкінці екскурсійного туру.

Успішному проведенню презентації туристичного проекту сприяла злагоджена та професійна робота шишакців – голови об’єднаної територіальної громади О.І. Тутки, очільника відділу культури і туризму Шишацької ОТГ Л.П. Титаренко.

18 04 27 vernadskiy01

18 04 27 vernadskiy01  18 04 27 vernadskiy01

18 04 27 vernadskiy01

18 04 27 vernadskiy01