У перші дні нового навчального року у музеї організували і провели для дітей і цілих родин низку пізнавально-виховних закладів

У перші дні нового навчального року співробітники Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського організували і провели для дітей і цілих родин низку пізнавально-виховних закладів. До роботи з юними відвідувачами долучилися відділи: природи, етнографії, історії середньовіччя і нового часу, новітньої історії,археології, народознавства, масової роботи.

Зміст і форми заходів залежали від вікових особливостей гостей музею. Для найменших – костюмоване дійство у відділі природи – «В гостях у Лісової Царівни». Для старших – тематичні та оглядові екскурсії, виховні бесіди в експозиції, перегляд народознавчих фільмів.

Головну мету роботи з учнями та їх родинами музейники вбачають у пробуджені цікавості до минулого і сьогодення Полтавщини, її природи, намаганні призвичаїти полтавців до змістовного сімейного дозвілля.

Першого вересня вхід до музею був безкоштовним. Заклад відвідали близько 400 гостей, більшість з яких діти. Було проведено 27 екскурсії, організовано фотографування. Глибоко змістовні і хвилюючи заходи для школярів за підтримки науковців музею підготували вчителі міського багатопрофільного ліцею № 1 імені І.П. Котляревського, школи-гімназії № 17, приватного навчально-виховного комплексу «Паросток».

На порозі музею відвідувачів зустрічав директор закладу Олександр Супруненко.

День Знань у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського вкотре підтвердив суспільну значущість просвітницької діяльності закладу, спрямував до вивчення пізнавальних запитів сучасного відвідувача, актуалізував потребу у різнобічній співпраці з іншими культурно-освітніми установами міста.