Вітаємо авторів з виходом книги «В.І.Вернадський та В.Г. Короленко: у поєднанні доль і поглядів»

На початку 2019 року краєзнавці, музейники та історики науки отримали подарунок, який займе почесне місце в історико-краєзнавчій літературі: побачило світ друге, доповнене та уточнене видання книги «В.І.Вернадський та В.Г. Короленко: у поєднанні доль і поглядів». Видання презентує нові, раніше невідомі факти родоводу троюрідних братів, які мали не лише кровну спорідненість, а й спільні суспільно-політчні погляди та достойні морально-етичні вчинки.

Колектив Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського щиро радіє і пишається тим, що серед авторів книги є і наша колега – мила, інтелігентна жінка Світлана Леонідівна Кигим.

Ми переконані, що « не лише сказати, а і бути почутим, не тільки знайти розуміння, а й відгуки у серцях вдячних читачів» вдалося авторам видання: доценту кафедри захисту рослин Полтавської державної аграрної академії Віктору Миколайовичу Самородову, завідувачу науково-дослідним експозиційним відділом краєзнавчого музею Світлані Леонідівні Кигим і Людмилі Василівні Ольховській - провідному науковому співробітнику Полтавського літературно-меморіального музею В.Г Короленка.

Дорога наша колего і щирі друзі музею!

Нехай ваш яскравий літературно-дослідницький талант і надалі служить примноженню духовного багатства нашої держави.

Нового вам натхнення і легкого пера !

19 01 17 kigim