відбулась презентація другого доповненого і уточненого видання книги «В.І. Вернадський та В.Г. Короленко: у поєднанні доль і поглядів»

 

22 січня 2019 року у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка відбулась презентація другого доповненого і уточненого видання книги «В.І. Вернадський та В.Г. Короленко: у поєднанні доль і поглядів», яке побачило світ у видавництві С.В. Говорова. Серед авторів видання – завідувач науково-дослідного експозиційного відділу природи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського С.Л. Кигим.

У заході взяли участь краєзнавці, бібліотечні працівники, музейники, викладачі навчальних закладів Полтави.

На презентації виступила науковий співробітник відділу природи краєзнавчого музею Л.В. Чеботарьова. Вона відзначила, що проаналізувавши життєвий шлях, творчу спадщину славетних діячів науки і культури, автори переконливо довели їх не тільку кровну, а й духовну схожість. Нове видання збагачене ексклюзивними фотоматеріалами, цікавими архівними даними, уточненою схемою родоводу братів. Книга зацікавить всіх, кому дорогі імена видатного природознавця В.І. Вернадського і письменника-демократа В.Г. Короленка.

19 01 22 korolenko01

19 01 22 korolenko01