Нові надходження до філателістичної колекції музею

Уже вдруге голова Товариства філателістів Полтавщини Національної спілки філателістів України Михайло Валентинович Меллін передав у дар музею добірку конвертів першого дня зі спецпогашеннями, марки України та полтавський картмаксимум, випущені з нагоди 250-річчя з Дня народження основоположника нової української літератури, геніального полтавця Івана Петровича Котляревського. На картмаксимумі й одному із конвертів, як і на марці, — малюнок 1978 р. відомого полтавського художника Є. В. Путрі «Котляревьский та його герої», на іншому конверті — графічне зображення будинку поета в Полтаві за літографією 1858 р. роботи художника Р. Мелліна.

Як відомо, спецпогашення здійснювалося в Полтаві у день ювілею 9 вересня на Садибі І. П. Котляревського, що на Івановій горі. Таким чином, у колекції музею відклалися всі варіанти ювілейних філателістичних матеріалів загальноукраїнського і місцевого походження.

Зауважимо, що оригінал-макети до всіх цих видань підготував науковий співробітник Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського О. І. Удовиченко.

19 09 12 marky kotl