Вартість квитків: для дітей до 6 років – безкоштовно, для учнів та студентів – 25 грн., для дорослих – 50 грн., екскурсія – 50 грн. з людини, екскурсійна група – 15 чол.
2023 рік — ювілейний для найстарішого дендропарку Полтавщини загальнодержавного значення «Устимівського», який відсвяткував своє 130-річчя. Заснований він був у 1893 р. у с. Устимівка (нині — Бабичівський старостинський округ Глобинської міської територіальної громади). Ініціатором створення та автором першого проєкту був землевласник, колекціонер дерев і кущів Василь Васильович Устимович, який пізніше захопився інтродукцією та акліматизацією рослин іноземної флори. Нині дендропарк перебуває у віданні Устимівської дослідної станції рослинництва Інституту рослинництва імені В. Я. Юр’єва НААН України. Його дендрологічна колекція нараховує близько 490 видів, форм, сортів і гібридів. Живою емблемою дендропарку є ксантоцерас горобинолистий, або чекалкин горіх із родини Сапіндових. Походить він із Північного Китаю. До речі, колекція цієї рослини в Устимівці — найбільша в Україні. Коли у квітні–травні на кущах ксантоцерасу розкриваються квіти, зібрані у густі китиці, то здається, що рослина вкривається білим мереживом.
Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського отримав від Устимівського дендропарку на добру згадку про вікопомну річницю саджанці чекалкиного горіха, а також комплект поштівок із зображенням деяких екзотів, що репрезентовані у його колекції, та ювілейні конверти. Крім календарного штемпеля АТ «Укрпошта», на конвертах поставлено ювілейну та брендовану печатки дендрологічного парку «Устимівський», а також печатки організацій, причетних до їхнього випуску. Щиро дякуємо за такий чудовий дарунок! Хай ще довгі роки Устимівський дендропарк буде окрасою природно-заповідного фонду Полтавщини.
Підготувала Олена Халимон — старша наукова співробітниця відділу природи