Сучасна українська армія була створена в 1991 році, а в 1996 році у складі Збройних сил було створено Командування Сухопутних військ України, якому були підпорядковані органи управління і війська військових округів. Професійне свято військовослужбовців Сухопутних військ було встановлено указом президента Леоніда Кучми в 1997 році, а датою свята обрали 12 грудня.

Свято присвячене всім військовослужбовцям, які входять в механізовані, танкові, ракетні війська, військову авіацію, артилерію, десантні війська, частини і підрозділи протиповітряної оборони, спеціальних військ, частини та установи технічного та тилового забезпечення.
Під час війни всі солдати Сухопутних військ ризикують своїми життями за незалежність і свободу України, тому зараз це свято особливо важливе.

Доземно вклоняємося перед пам’яттю українських воїнів, які поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності України.

Щиро дякуємо воїнам–піхотинцям за віддану військову службу і бажаємо міцного здоров’я, витримки, мужності, військової мудрості, добра, сили й наснаги в усіх справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє та нових звершень у справі служіння Українському народові!

Слава Україні! Героям Слава!

23 12 12 army