Кінець року — час подарунків! Нещодавно ми й отримали подарунок до колекції Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського — роботу полтавської художниці Світлани Чорної «Маки».
На полотнах Світлани Чорної за будь-якої погоди буяє яскраве різноквіття. На одній із виставок малярка озвучила світоглядне кредо: «Навіть посеред зими і морозів ці картини мають роздмухувати весну в серцях глядачів». Художниця віднайшла власний живописний стиль, якому притаманні експресивна техніка виконання та безмежна любов до різноманіття життя. Її робота «Маки» дихає внутрішнім вогнем, зігріває посеред холоднечі та сповнює душі надіями на майбутнє пробудження.
Картини-квіти мисткиня писала з уяви, керуючись відчуттями в момент творення. Фантазія Світлани Володимирівни була безмежною. Вона брала від природи лише певний настроєвий чи колористичний мотив, а потім віддавалася на волю почуттів.

Світлана Чорна у своїх роботах зображала соняхи, лілії, ромашки, маки... Малярка «складала» букети як із однакових рослин, так і різних, навіть тих, чиє квітування припадає на різні періоди року. Художниця ставила собі за ціль надихати глядачів на добре та прекрасне.

23 12 26 podarunky