18 грудня 2012 року у виставковій залі Полтавського краєзнавчого музею відкрито виставку «Суцвіття талантів родини Кричевських», присвячену 140-річчю від дня народження В.Г.Кричевського, одного з когорти великих Майстрів ХХ ст. В.Г.Кричевський - унікально обдарований автодидакт, живописець, архітектор, знавець народного мистецтва, автор видатної пам'ятки української архітектури – будинку Полтавського губернського земства (нині Полтавський краєзнавчий музей), перший художник кіно, графік та сценограф, педагог, дизайнер, автор малюнка державного герба України – тризуба, розробленого на прохання М.Грушевського 1918р. та прийнятого в новій незалежній Україні. Виключно важливе мистецьке і історичне значення має колекція живописних та графічних робіт, яку музей отримав протягом останніх майже двадцяти років від онуки Катерини Кричевської-Росандіч з Каліфорнії і доньки Галини Кричевської-Лінде з Венесуели.

В музейній колекції роботи довоєнного, воєнного та повоєнного часу, серед яких переважає авторське аранжування народного орнаменту, традиційна архітектура з екстер'єрами і інтер'єрами, яка разом з козацькими звичаями, народною календарною та родинною обрядовістю сформували художній смак В.Г.Кричевського, а також пейзажні замальовки улюбленої ним Полтавщини.

На виставці репрезентовано 62 оригінальних роботи В. Г. Кричевського та його синів Миколи і Василя-молодшого.

На відкритті були присутні онук Майстра Василь Лінде-Кричевський, правнук Василь, студент Полтавського Національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, представники духовенства, влади області, музейні науковці, освітні і громадські діячі, творчі особистості.

Полтавський краєзнавчий музей

Виставкова зала

Василь Лінде-Кричевський зі своїм сином Василем

Директор музею Катерина Фесик з нащадками В. Г. Кричевського та гостями

Онук В.Г.Кричевського відкриває виставку

На відкритті

Куратор виставки Галина Галян проводить екскурсію гостям