Яке прекрасне рідне слово, Воно не світ, а всі світи!..

9 листопада 2018 року у виставковій залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського пройшов виховний захід для учнів Полтавської ЗОШ № 8 ім. Панаса Мирного «Яке прекрасне рідне слово, Воно не світ, а всі світи!..»

Зустріч стала продовженням проекту «Музей-школі», започаткованого завідувачем відділу науково освітньої роботи музею Людмилою Бойко.

Під керівництвом педагогів Світлани Богодистої та Юлії Якименко діти підготували і представили літературно-музичну композицію, присвячену Міжнародному Дню рідної мови. У виконанні школярів звучали вірші, крилаті вислови, що звеличують рідну мову. Була продемонстрована слайд-програма про письменників, творчість яких пов’язана з Полтавщиною. Окрасою заходу став виступ шкільного ансамблю бандуристів.

Важливо, що композиція прозвучала у залі, де нещодавно відкрилася виставка відомої полтавської майстрині Валентини Ануарової. Про її творчі здобутки і напрям художніх інтересів – традиційні головні убори – учням розповіли співробітники музею.

Почесна гостя свята - заслужений працівник культури України Валентина Шемчук подякувала вчителям та їхнім вихованцям за наполегливість у здобутті знань з української мови і літератури.

На завершення програми директор ЗОШ № 8 Світлана Богодиста привітала співробітників Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського з професійним святом і висловила сподівання, що і в подальшому виховна робота об’єднуватиме педагогів і музейників.

18 11 09 slovo01

18 11 09 slovo01

18 11 09 slovo01

18 11 09 slovo01