Пройшла презентація документального фільму «Сотник»

21 лютого 2019 року у залі №22 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського пройшла презентація документального фільму «Сотник» (автори – полтавці Дмитро Гонтаренко, та Руслан Сімакін, Станіслав Похідня). Стрічку присвячено одному із учасників подій на Майдані 2014 року, а з часом загиблому воїну АТО Олегу Михнюку.

Захід відбувався за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, представників творчих спілок міста.

Головна ідея фільму, як окреслив її режисер «Сотника» Дмитро Гонтаренко – бути відповідальним за власні переконання, чесно виконувати громадянський і людський обов’язок, в якій би царині не доводилося реалізовувати себе.

Автори кінотвору розповіли про роботу над фільмом, познайомили глядачів із планами на майбутнє. У щирому спілкуванні полтавців звучало не лише слово. Учасників знімальної групи та інших гостей музею привітав ансамбль бандуристів Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка.

Проведення заходу забезпечували співробітники науково-дослідного відділу освітньої роботи Полтавського краєзнавчого музею.